זאת העיר שלי

והיא חלק ממי שאני

נעים מאוד, אני אפרת אייל

אני עוזרת לבעלי עסקים ליצור נוכחות ברשת, בעזרת אתרי וורדפרס מעולים.

יש לי ניסיון של ארבע שנים כמקדמת אתרים ואנליסטית בסוכנויות שיווק ובחברות גדולות, ועבדתי עם חברות גדולות וקטנות בארץ ובחו"ל.

במהלך עבודתי בתחום, הבנתי כמה חשוב זה לבנות אתרים שמותאמים מראש לSEO, וכמה בעיות זה חוסך בהמשך הדרך. כשהכרתי את עולם אתרי הוורדפרס, התאהבתי מיד בנוחות ובהתאמה המושלמת לקידום אתרים.

היום אני בונה אתרי וורדפרס ללקוחות, עם דגש על התאמה של האתר לקידום אתרים.

אה, ואני עושה את זה מהבית באילת ☀️

אני בוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה וסוציולוגיה מאוניברסיטת בן גוריון. תמיד אהבתי לעזור לאנשים ולהעביר ידע, ובמהלך התואר העברתי שיעורים פרטיים לסטודנטים בשנה מתחתיי.

העברתי שיעורים בכל הנושאים, אבל הכי אהבתי לעזור לאנשים להבין את מה שהכי הפחיד אותם – סטטיסטיקה.

אחרי התואר עברתי לגור בתל אביב,  התחלתי לעבוד מיד כאשת SEO ואנליזה בחברת שיווק דיגיטלי, ומשם התחלתי את דרכי בעולם הנפלא של הדיגיטל.

כשהילדים נולדו, החלטתי שאני רוצה לגדל את הילדים שלי בדיוק כמו שאני גדלתי – בים, לרקע הרי אילת היפהפיים והנוף מהמדינות השכנות. בלי הפקקים והנסיעות הארוכות.

ככה התגלגלתי לעבודה מהמשרד הביתי שלי.

בעבודתי כעצמאית, גיליתי את עולם העסקים הקטנים. אם בחברות השיווק עבדתי רק עם חברות גדולות של מספר עובדים לפחות, היום אני עובדת עם עסקים קטנים, ואני מתה על זה.

האפשרות לעבוד ישירות עם בעלי עסקים שהעסק שלהם הוא הלב שלהם, היא מרגשת באמת. יש משהו מיוחד בלהיכנס לעסק של מישהו או מישהי, להכיר אותו לעומק על כל צדדיו ולהיות מסוגלת באמת להשפיע ולשנות.

כשאני לא בונה אתרים

אני אמא לשני קטנטנים.

בזמני הפנוי אני כותבת את הבלוג מינימל אמא, בלוג אישי שמדבר על מינימליזם ועל מינימליזם למשפחות.

הקליקו כאן כדי להיכנס לבלוג המינימליזם שלי, ולהכיר אותי לעומק.