נעים מאוד,

אני אפרת אייל

אני עוזרת לבעלי עסקים ליצור נוכחות ברשת, בעזרת אתרי וורדפרס מעולים.

אני מביאה איתי ניסיון כמקדמת אתרים ואנליסטית בסוכנויות שיווק דיגיטלי ובחברות גדולות, ועבדתי עם חברות גדולות בארץ ובחו"ל.

במהלך העבודה כאשת SEO (קידום אתרים), הבנתי כמה חשוב זה לבנות אתרים שמותאמים מראש ל-SEO, וכמה בעיות זה חוסך בהמשך הדרך. כשהכרתי את עולם אתרי הוורדפרס, התאהבתי מיד בנוחות ובהתאמה המושלמת לקידום אתרים.

היום אני בונה אתרי וורדפרס ללקוחות, עם דגש על התאמה של האתר לקידום אתרים. 

עוד דבר שאני מאוד אוהבת לעשות הוא לבנות דפי נחיתה ממירים ללקוחות. השירות שלי כולל את כל המעטפת של דפי נחיתה – חיבור למערכת דיוור, הגדרת אוטומציות וחיבור לסליקה. אני אוהבת לתת לבעלי עסקים פתרון שלם.

ואני לא לבד. את העסק פתחתי ב-2020, בין סגר לבידוד. התחלתי אותו לבד מהמטבח, ועם הזמן אספתי אלי צוות של פרילנסרים מוכשרים שעוזרים לי בכל מה שצריך כדי לגרום ללקוחות להמריא- עיצוב, בנייה, תכנות ועוד.

אה, ואני עובדת מהבית שלי בקנדה ☃️

איך הגעתי לפה?

אחרי הלימודים (למדתי פסיכולוגיה בבן גוריון) עברתי לגור בתל אביב,  התחלתי לעבוד מיד כאשת SEO ואנליזה בחברת שיווק דיגיטלי, ומשם התחלתי את דרכי בעולם הנפלא של הדיגיטל.

כשהילדים נולדו, החלטתי שאני רוצה לגדל את הילדים שלי בדיוק כמו שאני גדלתי – בים, לרקע הרי אילת היפהפיים והנוף מהמדינות השכנות. בלי הפקקים והנסיעות הארוכות.

אז עברנו לאילת ☀️
באילת החלטתי שאני פותחת עסק מהבית, וככה הכל התחיל.ואז, בעולם פוסט-קורונה וקצת לפני השביעי לאוקטובר, הילדים כבר גדלו מספיק והחלטנו שמתאים לנו לצאת להרפתקאה חדשה. עברנו לטורונטו, קנדה והחלפנו את הים והשמש הנצחית באגמים מרהיבים ושלג קסום. ❄️

כשהפכתי לעצמאית, התאהבתי בעסקים הקטנים!

כשעבדתי בחברות שיווק עבדתי רק עם חברות גדולות מאוד ומוכרות בשוק, שמות גדולים כאלה שאני יכולה לזרוק ואנשים מתרשמים שאני עשיתי להם קידום. אבל היום כעצמאית הרבה יותר מרגש אותי לעבוד עם עסקים קטנים, כמוני. האפשרות לעבוד ישירות עם בעלי עסקים שהעסק שלהם הוא הלב שלהם, היא מרגשת באמת. יש משהו מיוחד בלהיכנס לעסק של מישהו או מישהי, להכיר אותו לעומק על כל צדדיו ולהיות מסוגלת באמת להשפיע וליצור שינוי משמעותי.

כשאני עובדת איתך על העסק שלך, המטרות שלך הן המטרות שלי.

כשאני לא בונה אתרים

אני אמא לשני בנים.

מינימליסטית.

יש לי בלוג אישי וקצת מוזנח בשם מינימל אמא, שמדבר על מינימליזם ועל מינימליזם למשפחות

אפשר לשמור איתי על קשר ולעקוב אחרי בעמוד הפייסבוק.

אבל הכי טוב – באינסטגרם.

 

וכמובן – אני אשמח לשמוע ממך בכל נושא, אפשר לשלוח לי הודעה ממש פה בטופס.