נעים מאוד,

אני אפרת אייל

אני עוזרת לבעלי עסקים ליצור נוכחות ברשת, בעזרת אתרי וורדפרס מעולים.

אני מביאה איתי ניסיון כמקדמת אתרים ואנליסטית בסוכנויות שיווק דיגיטלי ובחברות גדולות, ועבדתי עם חברות גדולות בארץ ובחו"ל.

במהלך העבודה כאשת SEO (קידום אתרים), הבנתי כמה חשוב זה לבנות אתרים שמותאמים מראש ל-SEO, וכמה בעיות זה חוסך בהמשך הדרך. כשהכרתי את עולם אתרי הוורדפרס, התאהבתי מיד בנוחות ובהתאמה המושלמת לקידום אתרים.

היום אני בונה אתרי וורדפרס ללקוחות, עם דגש על התאמה של האתר לקידום אתרים. 

עוד דבר שאני מאוד אוהבת לעשות הוא לבנות דפי נחיתה ממירים ללקוחות. השירות שלי כולל את כל המעטפת של דפי נחיתה – חיבור למערכת דיוור, הגדרת אוטומציות וחיבור לסליקה. אני אוהבת לתת לבעלי עסקים פתרון שלם.

ואני לא לבד. את העסק פתחתי ב-2020, בין סגר לבידוד. התחלתי אותו לבד מהמטבח, ועם הזמן אספתי אלי צוות של פרילנסרים מוכשרים שעוזרים לי בכל מה שצריך כדי לגרום ללקוחות להמריא- עיצוב, בנייה, תכנות ועוד.

אה, ואני עושה את זה מהבית באילת ☀️

איך הגעתי לפה?

אחרי הלימודים (למדתי פסיכולוגיה בבן גוריון) עברתי לגור בתל אביב,  התחלתי לעבוד מיד כאשת SEO ואנליזה בחברת שיווק דיגיטלי, ומשם התחלתי את דרכי בעולם הנפלא של הדיגיטל.

כשהילדים נולדו, החלטתי שאני רוצה לגדל את הילדים שלי בדיוק כמו שאני גדלתי – בים, לרקע הרי אילת היפהפיים והנוף מהמדינות השכנות. בלי הפקקים והנסיעות הארוכות.

ככה התגלגלתי לעבודה מהמשרד הביתי שלי.

בעבודתי כעצמאית, גיליתי את עולם העסקים הקטנים!

בחברות השיווק עבדתי רק עם חברות גדולות של מספר עובדים לפחות. היום כעצמאית אני עובדת עם עסקים קטנים, והאמת היא שאני מתה על זה. בטח בתור עצמאית בעצמי!

האפשרות לעבוד ישירות עם בעלי עסקים שהעסק שלהם הוא הלב שלהם, היא מרגשת באמת. יש משהו מיוחד בלהיכנס לעסק של מישהו או מישהי, להכיר אותו לעומק על כל צדדיו ולהיות מסוגלת באמת להשפיע וליצור שינוי משמעותי.

כשאני עובדת איתך על העסק שלך, המטרות שלך הן המטרות שלי. 

כשאני לא בונה אתרים

אני אמא לשני קטנטנים וכלבה בשם לונה.

מינימליסטית.

אני כותבת את הבלוג מינימל אמא, בלוג אישי שמדבר על מינימליזם ועל מינימליזם למשפחות, ומנהלת את קבוצת הפייסבוק "המשפחה המינימליסטית – מינימליזם מעשי בחיי היום יום".

אפשר לשמור איתי על קשר ולעקוב אחרי בעמוד הפייסבוק.

וכמובן – אני אשמח לשמוע ממך בכל נושא, אפשר לשלוח לי הודעה ממש פה בטופס.